021-88486054-86015935

البرز کابين،مرجع صنعت پالت کشور

سايت جامع اطلاع رسانی پالت **** اولين دارنده خط‌ توليد پالت مسطح در ايران****با حجم تولید 100 عدد باکس پالت در هفته

البرز كابين بعد چهارم پالت،قفسه و بسته بندی در ایران

باکس پالت فلزی چیست؟

مکعبی فلزی که داخل ان شبکه بندی شده و از استقامت بالایی برخوردار است که به صورت مکعب مربع و مکعب مستطیل در اندازه و ارتفاع و مدلهای مختلف در بازار صنعت قابل استفاده میباشد که از ان برای جابجایی اجناس به مسافتهای دور و یا چیدمان اجناس درون ان برای نظم در انبار شرکتها استفاده میشود.پاکس پالت فلزی با صرفه ترین پالتی است که شرکتها میتوانند سالیان سال از انها استفاده کنند. پالتهای BOX تا حدود 20 سال عمر میکنند و بعد از تخریب به صورت ضایعات فروخته شده و بعد از ذوب دوباره به چرخه صنعت باز گردانده میشوند.

 

باکس پالت فلزی مخصوص چیست؟

باکس پالتهای فلزی هستند که به منطور حمل و ارسال محموله های حساس،سنگین و با فاقد شکل هندسی منظم ،توسط واحد مهندسی بسته بندی، طراحی و توسط شرکت ساخته میشود. استفاده از این پالتها علاوه بر صرفه جویی در هزینه بسته بندی تسهیلات زیادی را در کاهش زایعات و کاهش زمان مونتاژ ایجاد میکند.از نمونه این پالتها میتوان به پالتهای مخصوص حمل اکسل، لوله ترمزهای خم کاری شده،سپر،رادیاتور،جلو داشبوردو.......

اشاره کرد.

..............................

پالت مسطح چیست؟

پالت مسطح پالتی به ارتفاع 15CM میباشد.این پالتها دیواره نداشته و به صورت کفی میباشد که روی ان ورق به صورت ناودونی نصب میشود که انها را پل مینامند.این پالتها از استقامت بالایی برخوردارند و تا وزن 4 تون ثابت را متحمل میباشند.و در 2 مدل دوپایه و سه پایه به فروش میرسند.این نوع پالت به راحتی با لیفتراک،لیفتراک دستی و جک پالت قابل حمل میباشند.وزن انها در مدلهای مختلف متغیر میباشند.

..............................

پالت بشکه چیست؟

پالت بشکه نوعی پالت است که به بشکه حالت طبقاتی میدهد. با لوله ساخته میشود و فقط جهت انبارداری بشکه استفاده میشود.

..............................

پالت گالوانیزه چیست؟

پالت گالوانیزه همان باکس پالت و پالت مسطح از جنس گالوانیره میباشد.این پالتها ضد زنگ میباشند و در مقادیر خواص صنعتی استفاده میشود.این نوع پالت بیشتر در کارخانهایی که دارای سیستم های بارگیری با ربات (روبات)و یا خطوط روباتیک میباشند قابل استفاده میباشد.

..............................

پالت چوبی چیست؟

پالت چوبی در صنعت ایران به صورت یک محصول مصرفی استفاده میشود.پالت چوبی بسته به جنس چوب استفاده شده در ان از استقامتهای مختلفی برخورداد است.و در 5 سایز استاندارد در بازار عرضه میشود. یک پالت چوبی که با میخ اجدار درجه یک و چوب با ضخامت 2CM ساخته میشود میتواند تا سقف 2 تون را متحمل باشد. پالت چوبی برای شرکتهایی مقرون به صرفه میباشد که محصولات خود را صادر میکنند و راه برگشتی برای برگرداندن پالتهای خود ندارند. 80 درصد شرکتهایی که از پالت چوبی استفاده میکنند از پالتها به صورت یک بار مصرف استفاده میکنند.

..............................

پالت پلاستیکی چیست؟

امروزه شرکتها برای صرفه جویی در هزینه به جای خرید پالت فلزی ، در انبارهای خود از پالت پلاستیکی استفاده میکنند. پالت های پلاستیکی که از جنس پلاستیک با الیاژهای مختلف است برای استفاده در انبارها مناسب میباشد و مزایای خواص خود را دارد . پالت های پلاستیکی زنگ نمیزنند و این خصوصیت پالت پلاستیکی را به بهترین ابزار جهت استفاده شرکتهایی نموده که در مجموعه محصولات بهداشتی میباشند. اما پالت پلاستیکی هم مشکلات خواص خود را دارد و به مرور زمان تخریب میشود و بعد از شکسته شدن به طور کامل از کار می افتد و قابل تعمیر نمیباشد.

..............................

تخم مرغی پالت فلزی چیست؟

قطعه ای فلزی که در زیرپایه پالت نصب میشود که باعث میشود پالتها بر روی همدیگر به صورت نر و مادگی جا رفته.این طور قرار گرفتن پالتها بر روی هم باعث میشود بتوانیم تعداد زیادی از انها را روی هم قرار دهیم و در این صورت میتوانیم بهترین استفاده از فضا،ارتفاع انبار،باربری پالت، را داشته باشیم.

..............................

تسمه قایقی پالت چیست؟

قطعه ای که از تسمه با ضخامت بالا ساخته میشود که در کف پالت نصب میشود. این عمل باعث میشود بعد از چیدن اجناس در داخل پالت به دلیل وزن بالای پالت پایه های ان فرسوده نشود چون تسمه قایقی,پالت را با ارتفاع بیشتری نسبت به پایها بر روی زمین نگه میدارد که همین امرباعث جابجایه اسانتر پالت به وسیله لیفتراک میشود.

..............................

گلدونی پالت چیست؟(كلگي پالت)

قطعه ای کاسه شکل که بالای ستونهای پالت نصب میشود. این قطعه در طرحها,مدلها واندازهای مختلف میباشد.که باعث میشود یک جایگاه بسیار محکم برای قرار گرفتن یک پالت دیگر بر روی خود به وجود اورد.

..............................

جاکارتی پالت چیست؟

قطعه ای به شکل واندازه کاغذ A4 از جنس فلز که معمولا از ورق اجدار ساخته میشود. این قطعه بر روی پالت نصب میشود و طوری طراحی شده که یک بنر به اندازه کاغذ A4 که شامل مشخصات پالت,شماره پالت و یا مشخصات اجناس داخل پالت است به صورت کشوئی داخل این قطعه قرار میگیرد.دلیل نصب این قطعه بر روی پالت مشخص بودن در انبار,نظم در چیدمان انبار و طبقه بندی صحیح پالتها میباشد.

..............................

خرید و فروش پالت چوبی در کرج و تهران به چه صورت میباشد؟

بنگاه خرید و فروش پالت چوبی دست دوم شرکت البرز کابین به این صورت میباشد : شرکتهایی که تمایل به فروش پالت چوبی دست دوم و خرید پالت چوبی دست دوم دارند میتوانند با معرفی و اعلام شماره تلفن و ادرس شرکت ، خود را در لیست خریداران و فروشندگان پالت چوبی در تهران ، کرج ، و شهرهای بزرگ ایران قرار دهند. فقط با یک تلفن پالت مورد نظر خود را به فروش برسانید و یا خریداری کنید.پالت مورد نظر شما چیست؟ به ما اعلام کنید..........

.................................

کمد بایگانی چیست؟

کمدهای بایگانی در صنعت ایران نقش بسزایی دارند.کمدهای بایگانی مدارک،که در اطاقها به صورت محرمانه نصب میشود و یا کمدهایی که دارای قفلهای ضد سرقت میباشند بیشتر در مراکز نظامی و بانکداری مورد استفاده قرار میگیرند.کمدهایی که در انها دوربین مدار بسته نیز نصب میشود.طراحی این کمدها خواص میباشد.این کمدها نیز به صورت صنعتی قابل استفاده هستند.که در کارخانها جهت انبارداری ابزار نیز موجود هستند که در مدلهای مختلف در بازار موجود میباشند.

.................................

پالت راک چیست؟

سیستم پالت راک برای اقلام سنگین وحجیم مورد استفاده قرار می گیرد این اقلام روی پالتهای مسطح یا دیواره دار توسط لیفتراک جابه جا می شوندپالت راک راک متناسب با ارتفاع سالن و وزن اقلام تا چند طبقه قابل اجراست با توجه به ارتفاع بارفاصله طبقات قابل تنظیم می باشدکه برای انبارهای مواد اولیه ،محصول کالاهای سنگین در اندازه ها و بسته بندی های مختلف ، با ظریفیت وقدرت تحمل وزنهای متفاوت متناسب با نیاز مصرف کنندگان نصب میشود.

..............................

قفسه درایوین چیست؟

کانالهای ازسیستم راک به صورت ریلی و خودراهرو که قابلیت نگهداری پالت راداشته وعلاوه بران مسیر تردد لیفتراک ولیچتراک می باشد ویژگی اصلی این سیستم حذف راهرو های اضافی در انبارمی باشد.

..............................

نیم طبقه راک چیست؟

ساختن یک نیم طبقه پیش ساخته امروزه به عنوان یک راه حل سریع وبدون نیاز به مصالح ساختمانی مورد توجه بسیاری از کارگاهای صنعتی وفروشگاه ها قرار گرفته است نیم طبقه توان تحمل باربیشتری رادارد وشمامی توانید ازدهانه های بلنداین سیستم بهره بگیریدوقابلیت طراحی واجرای طبقاتی بدون نیازبه جوشکاری می باشد وامکان تعبیه پلکان وبالابر را داراست.

..............................

قفسه بایگانی مشبک چیست؟

این سازه از نبشی سوراخدار و کفه .پیچ مهره ای تشکیل شده که عموما همه با ان اشنایت کامل دارن که طول استاندارد کفی 95 سانت می باشد وعرض در سایزهای:20*25*30*35*40*45*50*و60 تعبیه شده است ودر انبارهاو فروشگاهای لوازم یدکی ،سوپر مارکتها،داروخانه ها،لوازم اداری وبایگانی کاربرد دارند.

..............................

پانل راک( پالت راک) چیست؟

اگر درانبار خود اکثر بارها خود دستی چیده می شود ویا وزن قطعات بیشنر از 250 کیلو میباشد ودر انبار فضای کمی برای راهرو بندی داریدمی توانید از پانل راک استفاده کنید چون 1000کیلو گرم درمتر مر بع تحمل بار دارد وفضای کمی اشغال می کند هر کفی برای شما حداکثرتاطول 270جا میدهد برای اجناس حجیم واحتیاج به پالت ندارد مناسب برای انبار ملزومات وقطعات یدکی ،اجرای طبقاتی ،قابلیت طراحی راهرو اصلی وفرعی میباشد.

....................................

( بسته بندی صنعتی ) بسته بندی در شرکت البرز کابین :

بسیاری از شرکتها محصولاتی دارند که جهت ارسال به خارج از کشور یا ارسالهای داخلی نیازمند بسته بندی صحیح میباشند. بخش بسته بندی شرکت البرز کابین اماده دریافت محموله شما در هر ابعاد و هر حجم جهت بسته بندی میباشد. بسته بندی صنعتی با بالا ترین استاندارد کیفیتی EURO میباشد و شامل باکسهای HP10 . HP11 . HP12 .HP13 میباشد.

 

جک پالت چیست ؟

ابزاری است برای جابجایی و انتقال کالا در انبارها.....

این ابزار در بیشتر شرایط متکی به پالت میباشد و در انواع مختلف در بازار صنعت موجود است.در دهه های گذشته به ندرت در شرکتها جک پالت دیده میشد. اما امروزه بعد از جایگیری پالتها در انبارها دیگرنمیتوان شرکتی را پیدا کرد که از جک پالت یا ابزارها و ماشین الات مشابه استفاده نکنند.جک پالت در کارخانه ها و در میان عموم اسامی زیادی دارند.. از جمله پالت بر ، لیفتراک دستی ، pallet jack ، pallet truck ،

وغیره.....

این ابزار پر کاربرد بسته به نیاز مشتری در انواع مختلف میباشد.

  1. جک پالت با شاخه های کوتاه ، متوسط ، و بلند
  2. جک پالت با ارتفاع های مختلف
  3. جک پالت با شاخه های پهن یا نازکتر
  4. جک پالت باسکول دار
  5. جک پالت دستی و برقی
  6. جک پالت با الیاژهای مختلف فلزی

 

......................................

جک پالت قیچی چیست؟

ابزاری است برای بلند کردن بارهای سنگین که تفاوتی با جک پالتهای ساده دستی دارد. تمام جک پالتهای دنیا بار را بیشتر از 20 سانتی متراز روی زمین  بلند نمیکند و صرفا جهت جابجایی پالتها میباشد.اما ابزاری به نام پالت قیچی موجود است که بارها را تا ارتفاع های مختلف(حداکثر استاندارد 155 سانتی متر) بلند میکند.تا بتوان پالتها را بر روی وانتها و کامیونتها سوار کرد.شرکتهایی که ارسالی روزانه با وانتها و کامیونتها دارند از این ابزار در خط بارگیری استفاده میکنند.

.............................

استاکر و یا لیفتراک دستی چیست ؟

لیفتراک دستی ابزاری است برای جابجایی بارهای سنگین که نمیتوان با دست انها را در طبقات بالاتر قرار داد.

این ابزار در دو نوع برقی و دستی موجود است.دستگاه استاکر را در انبارها و مغازهای کوچک استفاده میکنند.

بیشتر انبارهای که دارای سیستم پالت راک میباشند بدون شک صاحب یک دستگاه استاکر میباشند. این دستگاه

به وسیله یک اوپراتور حرکت داده میشود ، به وسیله اوپراتور بالا و پایین میرود و نیاز به حضور افراد جهت

جابجایی کالاها نمیباشد. شاخکهای لیفتراک هم به صورت دستی ، هم به صورت برقی و هم به صورت

پدال پائی بالا و پایین میرود. دستگاه استاکر جهت استفاده استانداردهای خواص خود را دارد.

.....................

بشگه بر دستی و برقی چیست؟

بشگه بردستی نوعی ابزار است که با ان بشگه هایی که پر میباشد و دارای وزن بالایی میباشند را جابجا میکنند.اما قابلیت این ابزار در حمل بشگه ختم نمیشود.

در بعضی از شرکتها روزانه تا 200 عدد بشکه ( مقدار تقریبی) تخلیه میشود.با این دستگاه به راحتی میتوان بشگه های پر را در محلهای مختلف تخلیه کرد. این دستگاه نسبت به وزن بشگه در مدل های مختلف میباشد و در مدلهای دستی و برقی موجود است  ونیاز به تنها یک اوپراتور دارد.
................................................
021-88486054 پالت فلزي
021-86015935 پالت پلاستيکي​ ​
​09304212127 تلگرام​
021-89777731 فکس ​
................................................

   


................................................ ​

از نسخه جدید سایت دیدن نمایید................................................